QE Nr. 1 - IVAN

QEčko 1 Ivan je zakladatel. Díky němu jsme objevili v naší rodné zemi neskutečný poklad. Bereme ho jako našeho bosse, který vždy dokáže poradit. Dřív sbíral céčka, protom vymyslel QEčka. Ano - vymyslel a dál vymýšlí. A pořád žije... :) Nikdy nám neprozradil, kolik mu je.

QE Nr. 2 - IRENA

Bez Ireny bychom nemohli tvořit příběhy. Irena nejen QEčka sbírá, ale hlavně je rozdává všude, kde je to potřeba. Díky jejím testům jsme objevili další zajímavé účinky a získali tak nové a velmi cenné informace. Kdyby se udělovali tituly v alternativní medicíně, vyhrála by Oscara.

QE Nr. 3 - LENKA

Lenka je vystudovaná laborantka, svému oboru tedy perfektně rozumí. Na náš sběr QEček dává především odborný pohled a sem tam si nás i proklepne po krevní stránce. Hledá, co jsme udělali špatně a zda QEčka správně kombinujeme, aby mohla fungovat tak, jak to umí

QE Nr. 4 - RADKA

Radka je náš webmaster,  konzultant, zástupce, poradce ...prostě univerzální člověk. Začala sbírat QEčka, až když se kolem ní lidé sami po nich pídili. I když není vystudovaný odborník, dokáže odborníkům vytřít zrak. Díky spolupráci s Lenkou už vyřešily plno běžných i závažných zdravotních problémů.

QE Nr. 5 - ??????

Tak to jsou všichni, co sbírají QEčka s námi. Někteří je jenom sbírají, jiní prodávají. Někdo dělá obojí. Všichni ale mají jedno společné - pokud s QEčky správně nakládají, nechodí k doktorovi. Také nemusí řešit otázku, co bude, až se mi překlene padesátka. Oni to už vědí :)

QEčka jsou pro Vás, Vaši rodinu od dětí počínaje až po babičky a dědečky. Přihlášením do klubu QEčkařů se otvírá svět, který neparazituje, ale pomáhá. A kdo má podnikatelské schopnosti, má možnost je projevit i mezi QEčkaři.