Otázky a odpovědi

Mohu s Qečkama zbohatnout?

Hodně blbej dotaz, na který neradi odpovídáme, ale protože už zde je položen, tak musíme. Pokud někomu jde o prachy, tak je vydělá vždy a na všem. Zbohatnout jde i tvrzením nesmyslů, prodejem vzduchu či slané vody. S QEčky zbohatnout jde velmi snadno. Pokud ale nebudete ctít jejich filozofii, a tím je především znalost produktu po celkové stránce, jeho užívání a dávkování, pak zapomeňte na to, že zbohatnete. QEčkaři takové parazitování neuznávají. To si běžte dělat k jiným skupinám, kterým jde čistě jen o zisk a víc je nezajímá.

Jak mám věřit, že QEčka jsou tak úžasná?

Přihlašte se do klubu výrobce, prohlédněte si videa od renomovaných českých odborníků, nastudujte si pár věcí na wikipedii, ověřte si podané informace i ze zahraničních vědeckých zdrojů a pochopíte. Zde nejde o hru marketérů a dealerů. Zde jde o reálná fakta, která si lze kdykoliv ověřit. Žádné tajnosti. Navíc člověk lehce znalý již ze složení produktů pochopí, že zde jde o úplně jiný kalibr. Výrobce má všechny produkty registrovány, což si lze ověřit v databázi RoHy (Registr rozhodnutí hlavního hygienika ČR). Běžné doplňky stravy toto nemají, neboť to není podmínkou.

Proč se o QEčkách dozvídám až teď?

To je stejné, jako když se poprvé do ČR dostal iPhone, později tablet. Prostě vše má svůj čas a ne na vše jsou lidi připraveni. Pokud bychom dostali všechno hned, zblázníme se z toho.